OQ08B1510000G
MFR.Part #
OQ08B1510000G
JLCPCB Part #
C5702804
Package
Plugin
Description
-40℃~+115℃ 1 150V 1x8P 2.5mm 4A 8 8P Board Side/Socket - Closed Green Through Hole Plugin Pluggable System Terminal Block ROHS