OQ22B1510000G
MFR.Part #
OQ22B1510000G
JLCPCB Part #
C5817370
Description
-40℃~+115℃ 1 150V 1x22P 2.5mm 22 22P 4A Board Side/Socket - Closed Green Through Hole Plugin Pluggable System Terminal Block ROHS