N50300500000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
N50300500000G
Description
-40℃~+80℃ 1 12~18 1x3P 24A 3 300V 3P 4mm Green - Pluggable System Terminal Block ROHS