N50200300000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
N50200300000G
JLCPCB Part #
C6612339
Package
P=4mm
Description
-40℃~+80℃ 1 12~18 1x2P 2 24A 2P 300V 4mm Orange P=4mm Pluggable System Terminal Block ROHS