KE3253530000G
MFR.Part #
KE3253530000G
JLCPCB Part #
C7292368
Package
Plugin
Description
-40℃~+115℃ 12A 16 2 2x16P 300V 32P 5.08mm Green Hinged (Snap On) Through Hole 插件 Pluggable System Terminal Block ROHS