HW1030020000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
HW1030020000G
Description
-40℃~+115℃ 1 10 10P 14~28 1x10P 3.81mm 300V 8A Black Male Plug Screw - Pluggable System Terminal Block ROHS