HI0921530000G
MFR.Part #
HI0921530000G
Description
-40℃~+115℃ 1 12~28 1x9P 300V 7.5mm 8A 9 9P Green Hinged (Snap On) Male Plug - Pluggable System Terminal Block ROHS