E21311300000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
E21311300000G
Description
-40℃~+115℃ 1 10A 13 13P 14~28 1x13P 3.5mm 300V Male Plug Orange - Pluggable System Terminal Block ROHS