HI0421530000G
MFR.Part #
HI0421530000G
Description
-40℃~+115℃ 1 12~28 1x4P 300V 4 4P 7.5mm 8A Green Hinged (Snap On) Male Plug - Pluggable System Terminal Block ROHS