ER0301500000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
ER0301500000G
JLCPCB Part #
C7273187
Package
Plugin,P=3.5mm
Description
1 10A 3 3.5mm 300V Green Through Hole 插件,P=3.5mm Screw Terminal Blocks ROHS