E60301500000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
E60301500000G
JLCPCB Part #
C6606317
Package
Plugin,P=5mm
Description
1 10A 3 300V 3P 5mm Green Through Hole Plugin,P=5mm Screw Terminal Blocks ROHS