EL1011530000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
EL1011530000G
JLCPCB Part #
C7183079
Package
Plugin
Description
-40℃~+115℃ 1 10 10A 10P 1x10P 3.5mm 300V Board Side/Socket - Open Green Through Hole 插件 Pluggable System Terminal Block ROHS