PT10LV10-203A2020-PM-S
MFR.Part #
PT10LV10-203A2020-PM-S
JLCPCB Part #
C6629630
Description
1 150mW 20kΩ ±20% ±300ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS