10150095-3200RLF
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
10150095-3200RLF
JLCPCB Part #
C3322377
Package
SMD,P=1mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-55℃~+125℃ 1.5mm 100V 1A 1mm 2 32P 5.25mm Copper alloy Square Hole Surface Mount, Right Angle Tin SMD,P=1mm,卧贴 Female Headers ROHS