SH150T-1.81-168
Extended
Manufacturer
Amgis, LLC
MFR.Part #
SH150T-1.81-168
JLCPCB Part #
C17564730
Package
Plugin,24.3x23.5mm
Description
1.81A 168uH 180mΩ ±20% Plugin,24.3x23.5mm Power Inductors ROHS