SH150S-0.25-79
MFR.Part #
SH150S-0.25-79
JLCPCB Part #
C5894742
Package
SMD,8.6x8.6mm
Description
1.5Ω 250mA 79uH ±20% SMD,8.6x8.6mm Power Inductors ROHS