SH150T-0.34-39
MFR.Part #
SH150T-0.34-39
JLCPCB Part #
C17408764
Package
Plugin,8.6x8.6mm
Description
340mA 39uH 800mΩ ±20% 插件,8.6x8.6mm Power Inductors ROHS