SH260C-5.0-50
Extended
Manufacturer
Amgis, LLC
MFR.Part #
SH260C-5.0-50
JLCPCB Part #
C17450476
Package
Plugin,24.1x15.2mm
Description
50mΩ 50uH 5A ±20% 插件,24.1x15.2mm Power Inductors ROHS