AOW20S60
MFR.Part #
AOW20S60
JLCPCB Part #
C6465451
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.038nF@100V 19.8nC@10V 199mΩ@10V 2.1pF@100V 2.8V 20A 266W 600V TO-262 MOSFETs ROHS