AOW15S65
MFR.Part #
AOW15S65
JLCPCB Part #
C5587826
Description
1 N-channel 1.1pF 15A 17.2nC@10V 2.6V 290mΩ@10V 650V 841pF TO-262 MOSFETs ROHS