AOT3N100
MFR.Part #
AOT3N100
JLCPCB Part #
C6125497
Package
TO-220
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1kV 2.8A 20nC@10V 4.8Ω@10V 4V 550pF 8pF TO-220 MOSFETs ROHS