AOI11S60
Extended
Manufacturer
Alpha & Omega Semicon
MFR.Part #
AOI11S60
JLCPCB Part #
C5587767
Package
TO-251A
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.42pF 11A 11nC@10V 2.8V 399mΩ@10V 545pF 600V TO-251A MOSFETs ROHS