AOT11S60L
MFR.Part #
AOT11S60L
JLCPCB Part #
C3280401
Package
TO-220
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 11A 11nC@10V 178W 399mΩ@10V 4.1V 545pF 600V TO-220 MOSFETs ROHS