AOD600A70
Extended
Manufacturer
Alpha & Omega Semicon
MFR.Part #
AOD600A70
JLCPCB Part #
C3290844
Package
TO-252(DPAK)
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.3pF 104W 15.5nC@10V 23pF 4.1V 600mΩ@10V 700V 8.5A 870pF TO-252(DPAK) MOSFETs ROHS