AOI1R4A70
Extended
Manufacturer
Alpha & Omega Semicon
MFR.Part #
AOI1R4A70
JLCPCB Part #
C6860845
Package
TO-251A
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.4Ω@10V 3.8A 354pF 4.1V 48W 700V 8nC@10V TO-251A MOSFETs ROHS