AOB11S65L
Extended
Manufacturer
Alpha & Omega Semicon
MFR.Part #
AOB11S65L
JLCPCB Part #
C5587746
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.1pF 11A 13.2nC@10V 198W 2.6V 399mΩ@10V 646pF 650V TO-263(D2PAK) MOSFETs ROHS