AMSR-787.2Z
MFR.Part #
AMSR-787.2Z
JLCPCB Part #
C5943747
Package
SIP,11.7x7.5mm
Description
1 500mA 7.2V 89% 9V~34V SIP,11.7x7.5mm DC-DC Power Modules ROHS