AM4TW-4815SH35-VZ
MFR.Part #
AM4TW-4815SH35-VZ
JLCPCB Part #
C5561913
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1 15V 18V~72V 266mA 3.5kV 4W 74% DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS