AM1D-2412SH52Z
MFR.Part #
AM1D-2412SH52Z
JLCPCB Part #
C5560980
Package
SIP,19.5x6mm
Description
1 12V 1W 21.6V~26.4V 5.2kV 78% SIP,19.5x6mm Isolated Power Modules ROHS