AM3N-1203SH52Z
MFR.Part #
AM3N-1203SH52Z
JLCPCB Part #
C5549682
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1 10.8V~13.2V 3.3V 3W 5.2kV 60% 600mA DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS