AME40-24SCJZ
Extended
Manufacturer
Aimtec
MFR.Part #
AME40-24SCJZ
JLCPCB Part #
C5550528
Package
DIP,89x63.5mm
Description
1 1.66A 24V 40W 84% 85VAC~264VAC DIP,89x63.5mm AC-DC Power Modules ROHS