AME25-24S277VZ
MFR.Part #
AME25-24S277VZ
JLCPCB Part #
C5943287
Package
DIP-6
Description
1 1.1A 24V 26W 85% 85VAC~305VAC Short Circuit Protection、Over Current Protection、Overvoltage protection、Fault self-recovery DIP-6 AC-DC Power Modules ROHS