AME15-3.3SMAZ-E-100-T
MFR.Part #
AME15-3.3SMAZ-E-100-T
JLCPCB Part #
C5562073
Package
DIP,65x46.5mm
Description
1 3.3V 3A 73% 9.9W 90VAC~264VAC DIP,65x46.5mm AC-DC Power Modules ROHS