AME15-3.3SMAZ
MFR.Part #
AME15-3.3SMAZ
JLCPCB Part #
C7072784
Package
DIP,65x46.5mm
Description
1 15W 3.3V 3A 73% 90VAC~264VAC DIP,65x46.5mm AC-DC Power Modules ROHS