AME15-12SMAZ-E
MFR.Part #
AME15-12SMAZ-E
JLCPCB Part #
C5585521
Package
DIP,65x46.5mm
Description
1 1.25A 12V 15W 79% 90VAC~264VAC DIP,65x46.5mm AC-DC Power Modules ROHS