AME15-24SMAZ-E
MFR.Part #
AME15-24SMAZ-E
JLCPCB Part #
C5943262
Package
DIP,65x46.5mm
Description
1 15W 24V 630mA 84% 90VAC~264VAC Short Circuit Protection、Under Voltage Protection、Overvoltage protection、Overload protection、Fault self-recovery DIP,65x46.5mm AC-DC Power Modules ROHS