AME15-12SMAZ-E-T
MFR.Part #
AME15-12SMAZ-E-T
JLCPCB Part #
C5943250
Package
DIP,65x46.5mm
Description
1 1.25A 12V 15W 79% 90VAC~264VAC Short Circuit Protection、Under Voltage Protection、Overvoltage protection、Overload protection、Fault self-recovery DIP,65x46.5mm AC-DC Power Modules ROHS