AME15-505TCJZ
MFR.Part #
AME15-505TCJZ
JLCPCB Part #
C5585587
Package
DIP,62x45mm
Description
15W 3 500mA、2A 5V 85VAC~264VAC DIP,62x45mm AC-DC Power Modules ROHS