AME15-12S277VZ
Extended
Manufacturer
Aimtec
MFR.Part #
AME15-12S277VZ
JLCPCB Part #
C6120647
Package
DIP,62x45mm
Description
1 1.25A 12V 15W 80% 85VAC~305VAC DIP,62x45mm AC-DC Power Modules ROHS