AM5T-2407DH35Z
MFR.Part #
AM5T-2407DH35Z
JLCPCB Part #
C6120376
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
-7.2V~7.2V 18V~36V 2 3.5kV 347mA 5W 83% DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS