AM2DS-2412DH52Z
MFR.Part #
AM2DS-2412DH52Z
JLCPCB Part #
C5584493
Package
SIP,19.5x7.2mm
Description
12V 2 21.6V~26.4V 2W 5.2kV 81% 83.3mA SIP,19.5x7.2mm Isolated Power Modules ROHS