JCE0348D15-H
MFR.Part #
JCE0348D15-H
JLCPCB Part #
C6212184
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
100mA 15V 2 36V~75V 3W 3kV 81% DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS