AM4TW-4815DH35-VZ
MFR.Part #
AM4TW-4815DH35-VZ
JLCPCB Part #
C7072449
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
133mA 15V 18V~72V 2 3.5kV 4W 73% DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS