AM3TW-4815SH35-VZ
MFR.Part #
AM3TW-4815SH35-VZ
JLCPCB Part #
C5943885
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1 15V 18V~72V 200mA 3.5kV 3W 79% DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS