AM4TW-4815SH35Z
MFR.Part #
AM4TW-4815SH35Z
JLCPCB Part #
C5584462
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1 15V 18V~72V 265mA 3.5kV 4W 81% DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS