AM4TW-4805SH35Z
MFR.Part #
AM4TW-4805SH35Z
JLCPCB Part #
C6124370
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1 18V~72V 3.5kV 4W 5V 80% 800mA DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS