AM4T-1212DH35Z
MFR.Part #
AM4T-1212DH35Z
JLCPCB Part #
C5943910
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
-12V~12V 166mA 2 3.5kV 4W 80% 9V~18V Short Circuit Protection、Automatic fault recovery DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS