AM4T-1218DH35Z
Extended
Manufacturer
Aimtec
MFR.Part #
AM4T-1218DH35Z
JLCPCB Part #
C5561876
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
-18V~18V 111mA 2 3.5kV 4W 79% 9V~18V DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS