AM3TW-4809SH35-VZ
MFR.Part #
AM3TW-4809SH35-VZ
JLCPCB Part #
C5549868
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1 18V~72V 3.5kV 333mA 3W 77% 9V DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS