AM3T-4809SH35-VZ
Extended
Manufacturer
Aimtec
MFR.Part #
AM3T-4809SH35-VZ
JLCPCB Part #
C5549803
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1 3.5kV 333mA 36V~72V 3W 78% 9V DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS